Gepost op 6 oktober 2021

De stichting bestaat 5 jaar!

Ter ere van het vijfjarig bestaan van Stichting Merels Wereld heeft Weshootit samen met Dizain een prachtig filmpje gemaakt over onze stichting en Merel haar verhaal. Zie hier het resultaat waar we erg blij mee zijn!!

8 reacties op “De stichting bestaat 5 jaar!”

 1. Margreet schreef:

  Merel ik heb zoveel respect voor jou. Hoe jij hiermee omgaat ik vind het ontzettend knap! Gefeliciteerd met het jubileum van de Stichting.

 2. Josephine schreef:

  Gefeliciteerd met het 5-jarig jubileum van de Stichting.
  Heel goed verhaal, mooi filmpje!
  groetjes Josephine

 3. Hanny Korfage schreef:

  Beste Merel, met veel belangstelling en respect heb ik diverse malen je “Merels Wereld” gelezen. Ik vind het zo knap hoe je de verbindingen weet te creëren tussen patiënt, de HG en het UMCG. Heel veel succes met je stichting en het zinvolle onderzoek.
  Hanny Korfage

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.